KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13834392
nr 1383 4392
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsning, Södra station. Signerad, numrerad 261/310. Motivet: 27x21, yttermått inklusive ram: 49x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 8 mars 2021
kl 18:39:39
7/3 19:50:50
100 kr
8/3 18:34:20
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg